U menopauzi već 5 godina. Valunzi se malo smanjili, ali su i dalje tu. Noću se budim i do 6 puta. Naravno koncentracija katastrofa, za svaku stvar koju moram obaviti obavezno podsjetnik. Najgore kad me na poslu ili kod kuće prozivaju kako si to zaboravila. Šetam i po prirodi i po gradu, treniram i zbog toga mi je lakše, ali to je jedan posve drugi život u odnosu na prije.
Marijana
